Lázeňský dům Palace I ve Františkových Lázních hodnocení
Lázeňské domy PALACE
Františkovy Lázně
Lékařská péče, pohodlí a klid v rodinné atmosféře s více než 20letou tradicí
Česky English Deutsch

COVID-19 rekonvalescence

Prodělali jste onemocnění COVID-19 a přetrvávají u Vás zdravotní potíže? Zvolte Františkovy Lázně.

Prodělání onemocnění může mít za následek přetrvávající zdravotní potíže, zejména pak kašel různého stupně, oslabení imunity a únavu, nespavost, bolest na hrudi, poruchy pohybového aparátu a celkové vyčerpání organismu. Těžký až velmi vážný průběh nemoci COVID-19 je velmi často spojený s pneumonií. Plíce nejsou schopny plně okysličovat krev, u těchto pacientů je nutné pokračování v léčbě kyslíkovou terapií. Rekonvalescence po prodělání onemocnění může trvat řádově týdny i měsíce.

Ve spolupráci s plicní lékařkou MUDr. Švábkovou byly stanoveny identifikátory závažnosti následků onemocnění a sestaveny léčebné plány, které se zaměřují na přetrvávající potíže po prodělání onemocnění. Pro maximální pohodlí a komfort léčby našich klientů jsme nakoupili a modernizovali zdravotnické vybavení, které je při léčbě těchto potíží využíváno.

Rezervovat pobyt

Mezi základní předepisované procedury patří:

  • INDIVIDUÁLNÍ OXYGENOTERAPIE NA POKOJI

  • RESPIRAČNÍ FYZIOTERAPIE - DECHOVÁ CVIČENÍ

  • SKUPINOVÁ CVIČENÍ V REHABILITAČNÍM BAZÉNU S MÍRNĚ SLANOU VODOU

  • SKUPINOVÁ CVIČENÍ V TĚLOCVIČNĚ

  • INHALACE

  • VITAMÍNOVÁ KÚRA

  • SLEDOVÁNÍ SATURACE BĚHEM POBYTU

  • ELEKTROTERAPIE

  • INFUZNÍ TERAPIE

Františkovy Lázně jsou díky svému rovinatému terénu a mnoha parky ideálním místem pro léčbu respiračních onemocnění a onemocnění pohybového aparátu. Právě pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu dopomáhá k rychlejší regeneraci. Našim klientům jsou doporučovány tzv. srdíčkové trasy. Celkem 5 tras v rozmezí 2,2-6,7 km vzniklo postupně od roku 1966 jako doplněk lázeňské léčby. Jedná se o kondiční procházkové okruhy s poznávacím charakterem. Na recepci je možné si zdarma zapůjčit hole Nordic walking.

V kombinaci s přírodními léčivými zdroji a naším kvalifikovaným personálem Vám pomůžeme dostat se opět do každodenního života.

Průběh léčby je pod odborným dohledem našich specialistů rehabilitační a fyzikální medicíny MUDr. Kubátové a vnitřního lékařství MUDr. Hrdličky. Odborný garant MUDr. Švábková.


Ornament

 

Rezervace

Informace o rekonvalescenčním pobytu COVID-19 získáte některým z následujících způsobů:

Jakmile Vaši rezervaci obdržíme, budeme vás kontaktovat.

Cestování do okresu Cheb za účelem pobytu ve zdravotnickém zařízení není vládními nařízeními dotčeno.

Kontaktní údaje
Pobyt
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů