Lázeňský dům Palace I ve Františkových Lázních hodnocení
Lázeňské domy PALACE
Františkovy Lázně
Lékařská péče, pohodlí a klid v rodinné atmosféře s více než 20letou tradicí
Česky English Deutsch

COVID-19 rekonvalescence 


Jednoduchý Móda Úvodka na Facebook (1).jpg


Prodělali jste onemocnění COVID-19 a přetrvávají u Vás zdravotní potíže? Proč zvolit právě Františkovy Lázně?

Prodělání onemocnění může mít za následek přetrvávající zdravotní potíže, zejména pak kašel různého stupně, oslabení imunity a únavu, nespavost, bolest na hrudi, poruchy pohybového aparátu a celkové vyčerpání organismu. Těžký až velmi vážný průběh nemoci COVID-19 je velmi často spojený s pneumonií. Plíce nejsou schopny plně okysličovat krev, u těchto pacientů je nutné pokračování v léčbě kyslíkovou terapií. Rekonvalescence po prodělání onemocnění může trvat řádově týdny i měsíce.

Ve spolupráci s plicní lékařkou MUDr. Švábkovou byly stanoveny identifikátory závažnosti následků onemocnění a  sestaveny léčebné plány, které se zaměřují na přetrvávající potíže po prodělání onemocnění. Pro maximální pohodlí a komfort léčby našich klientů jsem nakoupili a modernizovali zdravotnické vybavení, které je při léčbě těchto potíží využíváno. Mezi základní předepsané procedury patří:

  • INDIVIDUÁLNÍ OXYGENOTERAPIE NA POKOJI
  • RESPIRAČNÍ FYZIOTERAPIE - DECHOVÁ CVIČENÍ
  • SKUPINOVÁ CVIČENÍ V REHABILITAČNÍM BAZÉNU S MÍRNĚ SLANOU VODOU
  • SKUPINOVÁ CVIČENÍ V TĚLOCVIČNĚ
  • INHALACE
  • VITAMÍNOVÁ KÚRA
  • SLEDOVÁNÍ SATURACE BĚHEM POBYTU
  • ELEKTROTERAPIE
  • INFUZNÍ TERAPIE

Františkovy Lázně jsou díky svému rovinatému terénu a mnoha parky ideálním místem pro léčbu respiračních onemocnění a onemocnění pohybového aparátu. Právě pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu dopomáhá k rychlejší regeneraci. Našim klientům jsou doporučovány tzv. srdíčkové trasy. Celkem 5 tras v rozmezí 2,2-6,7 km vzniklo postupně od roku 1966 jako doplněk lázeňské léčby. Jedná se o kondiční procházkové okruhy s poznávacím charakterem. Na recepci je možné si zdarma zapůjčit hole Nordic walking.

V kombinaci s přírodními léčivými zdroji a naším kvalifikovaným personálem Vám pomůžeme dostat se opět do každodenního života.

Průběh léčby je pod odborným dohledem našich specialistů rehabilitační a fyzikální medicíny MUDr. Kubátové a vnitřního lékařství MUDr. Hrdličky. Odborný garant MUDr. Švábková.