Lázeňský dům Palace I ve Františkových Lázních hodnocení
Lázeňské domy PALACE
Františkovy Lázně
Lékařská péče, pohodlí a klid v rodinné atmosféře s více než 20letou tradicí
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 16.5. OTEVÍRÁME - PODMÍNKY NÁSTUPU NA POBYT

16.5. OTEVÍRÁME - PODMÍNKY NÁSTUPU NA POBYTVážení hosté,

máme pro Vás aktuální novinky týkající se uvolnění lázeňské péče samopláteckých pobytů. Pečlivě sledujeme každé zasedání vlády. A nyní to konečně vypadá, že alespoň částečně se začíná blýskat na lepší časy a postupné rozvolňování se týká i lázní.

Na jednání vlády ze dne 10.5. bylo přijato mimořádné opatření , které opět umožňuje samoplátecké pobyty. Od 16.5. tak opět můžete do lázní. Stačí splnit jednu z následujících podmínek:

  • byl Vám vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od poslední dávky vakcíny uplynulo v den nástupu na pobyt více než 14 dní;
  • prodělali jste onemocnění COVID-19 a od pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní;
  • při příjezdu předložíte výsledek negativního ANTIGENNÍHO NEBO PCR TESTU (ne starší 48 hodin). 

Rádi Vás opět od 16.5. přivítáme v našem lázeňském domě. Připravili jsme pro Vás několik novinek, například možnost individuální oxygenoterapie přímo na pokoji, nový výtah na Palace I, nové koupelny na vybraných pokojích, nová jídelna na Palace I a mnoho dalšího. 

Do 27.6. jsme také prodloužili akční nabídku Jarní regenerační kúry. Pro ty z Vás, kteří prodělali onemocnění COVID-19  jsme uzpůsobili léčebné plány zaměřující se na přetrvávající zdravotní potíže. Problematika potíží způsobených onemocněním COVID-19 byla konzultována se specialisty plicní kliniky. Více informací zde COVID-19 rekonvalescence. Samozřejmě můžete využít z nabídky stálých pobytů.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 354 542 408 nebo na e-mailové adrese recepce@ldpalace.cz

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.